Байерн България: Бокс / Кик Бокс - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Бокс / Кик Бокс

#61
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
Най-сетне нещо интересно - Хук vs Поветкин!
0

#62
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Страхотен Хук до момента. Жалко, че 7-ми рунд не продължи малко повечко... с тази игра има всички шансове за победа!
0

#63
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг
Велик Поветкин! Колко удъра изяде и не падна. Накрая Хук даже си позволи и след гонга да удря.
Мисля, че лицата на боксьорите ясно си показаха кой колко е бил.
Хук беше като пихтия и сигурно ще го изкарват с куче водач.
Добре, че го би по-убедително, че да не го избутат пак като с Денис Лебедев.
---
Аз това наричам бокс, интрига до последната секунда. 12 рунда не седнах на стола от вълнение и размахвах пред телевизора леви-десни...
0

#64
Потребителят е неактивен   Tito 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистриран: 12-October 10
Жалко за Хук! Феновете в залата си казаха мнението, въпреки, че въобще не можаха да се доближат до това което стана след мача между Аксел Шулц - Бота и бягството на Бота и Дон Кинг.
След Шулц-Форман, Шулц-Бота, Маске-Хил, сега определено прибавям и Хук-Поветкин...
0

#65
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
На мен пък въобще не ми хареса двубоя.Наистина ,беше равоностоен през голяма част от времето ,но като цяло малко хамалски среща.Поветкин бе изморен и си личеше доста ,а Хук ,въпреки че направи повечето интересни атаки като цяло(моментни избухвания) , ту атакува ,ту все бягаше насам натам ,докато руснака го намираше в босненската мутра честичко.Според мен ,Поветкин не бе достатъчно убедителен ,определено взе срещата ,но не бе това ,което очаквах(ингрига - ок мн.добър 4.50/6 ;качество на бокса (чисто като техника ,точност и т.н.) добър 3.50) ТОва е от мен :)
ПС.Поветкин трябва да реши как ще процедира оттук нататък.Годинките скоро ще започнат да се усещат по-сериозно при възстановяването ,а и на ринга ще изглежда все по -често както днес.В момента е на 32 и има едва 24 двубоя ,от които ,освен тези с Хук ,Шагаев и Бърд , особено сериозно противници не виждам.

Мнението беше редактирано от DerBomber13: 26 February 2012 - 13:19

0

#66
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг
Мисля, че изпускаш няколко тънки момента в анализа ти -
1. Хук е наистина много добър боксьор. Аз съм го виждал какви удъри има и това, че не успя да свали Поветкин е истинско чудо, предвид това как му се огънаха краката на няколко пъти. Като цяло Поветкин показа уникална воля, но важното е, че я показа срещу един мн добър боец.
2. Всеки равностоен мач е такъв. Клинчове-клинчове-клинчове... Аз поне не съм гледал мач в тежка за титла, в който това да не е основата. А и най-малко и на двамата им е изгодно, защото имаха супер различни стилове. Различни дистанции. Когато боят е на далечна Поветкин прави клинч, когато стане на близка Хук понатиска главата и спират мача.
3. Не забравяй, че той има към 130 мача аматьорски и отиде професионалист много късно...
----

Като цяло мисля, че с Кличко ще му е по-удобно.
0

#67
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
На Поветкин тренера му повтаряше това половината мач - 2-3 удара и дистанция! На мен мачът ми хареса, заради такива двубои хората гледат бокс! Мен ме издразни само как Поветкин постоянно сваляше главата (беше натискан най-много в 1/3 от случаите).....
0

#68
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг

Преглед на мнениеars_moriendi, на 27 February 2012 - 12:20, каза:

На Поветкин тренера му повтаряше това половината мач - 2-3 удара и дистанция! На мен мачът ми хареса, заради такива двубои хората гледат бокс! Мен ме издразни само как Поветкин постоянно сваляше главата (беше натискан най-много в 1/3 от случаите).....

Съгласен напълно - треньора му даваше грешни съвети. Поветкин е добър на близка дистанция - за да стане бой на такова разстояние трябва първо да има 1-2 удъра -
той удари като в такт 1-2-3 и се дърпа...
мн повече щеше да постигне ако в някой от пътите влезне за близък бой.
На хук тактиката беше добра - трае си , трае си и след това бие колкото може,
но все пак в бокса важно е кой повече е ударил - а това беше Поветкин...
Но да не забравяме, че и Хук е адски добър боксор---
Велик мач, мн ми хареса,
боксът е велик
0

#69
Guest_Andoniooo_*

  • Група: Гост
Кубрат Пулев е новия Европейски шампион при най-тежките. Като победи опонента си с нокаут в 11 рунд. Не разбирам нищо от бокс, но се виждаше, че нашия е по-издръжлив и нарани повече противника си. Ами да му е честита титлата и да го видим колко хляб има в него с/у някой от братята Кличко. Мисля, че вече може да ги предизвиква, а и той самия когато се почувства готов ще го направи :strongbench:

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 05 May 2012 - 23:32

0

#70
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг
На 29 има изключително интересни срещи.
0

#71
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
мда ,определено ще е интересно.Поветкин набира сила ,много искам да се изправи с/у Кличко вече(нашето момчет няма шанс ,може би малък с/у големия ,но с/у малкия Кличко ,колкото и кофти да звучи - залагам си главата ,че ще падне) ,пък каквото ще да става - ще е голям мач.Няма какво да се бави повече - на 32 е и вече общо взето няма с/у кой по-добър да играе ,освен украинеца.Устинов е много голям и мощен ,но мисля че доста повечето талант е в Пулев.
0

#72
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5859
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан

Преглед на мнениеAndoniooo, на 05 May 2012 - 23:32, каза:

Кубрат Пулев е новия Европейски шампион при най-тежките. Като победи опонента си с нокаут в 11 рунд. Не разбирам нищо от бокс, но се виждаше, че нашия е по-издръжлив и нарани повече противника си. Ами да му е честита титлата и да го видим колко хляб има в него с/у някой от братята Кличко. Мисля, че вече може да ги предизвиква, а и той самия когато се почувства готов ще го направи :strongbench:



Е,точно срещу тях ли?Според мен,срещу нито един от двамата няма шанс.
0

#73
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Аз искам да го видя Кубрат срещу Малик Скот примерно! Мисля, че на Пулев са му по-добри менидърите, отколкото е нивото му като боксъор. Просто му избират противници, които са му удобни. Ако не греши без проблеми ще вземе мача с Устинов! Беларусинът няма никаква защита, тръгва и буха...

0

#74
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
Този Скот изобщо не го бях чувал(като име - да , но като негови срещи ,победи - не) да ти кажа , къде е в класацията :? Съмнявам се ,че ще играе с някой извън топ-а , ако иска да се развива.Поветкин - Хей ще е голяма среща наистина ,но имам сериозно симпатии към руснака и да си призная искам да го видя с/у Кличко!
0

#75
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Малик Скот е една черна пръчка, която се боксира доста добре! Доста техничен е... Досега има само победи, но още не е играл с боксъор от топ 50, на възраст е колкото Кубрат (горе-долу)...
Но както всеки знае - ранглистите ги има във всеки спорт, но до колко са обективни е ясно на всички! Един Мануел Чар е доста назад, но не бях виждал някой да стои толкова добре срещу Витали Кличко за последните няколко години! Един Спрот пък е по-напред, а е просто една торба, която се пази добре и от време на време пробва да нокаутира.
Бях започнал....не мисля, че Кубрат ще излезе срещу някой от Кличко, както казах - мениджърите му са доста умни и виждат какво е нивото му. Според мен първо трябва да се разправи с поне 2-3-ма от тези около него т.е. сега Устинов, защо не Бойцов, Солис... Един Поветкин е вече достатъчно доказвал се, има 8 победи срещу първите 50 и въпреки това избягва украинците... Поне за мен е странно да биеш Уокър, торбата Спрот (в един от най-тъпите мачове, които съм гледал) и Димитренко (който за мен е посредствен) и да се метнеш на Кличко...
0

Споделете тази тема чрез:


  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители