Байерн България: Бокс / Кик Бокс - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Бокс / Кик Бокс

#91
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг

Преглед на мнениеars_moriendi, на 29 September 2012 - 08:34, каза:

Пешо, лека поправка, боксът е на 9-то място като рисков спорт! Първи е американският футбол, втори си е нашия! Кори Сандърс са го застреляли, няма нищо общо с бокса. Това, че боксъорите като цяло са елементарни момчета и се забъркват в глупости е вече друга бира...

Ами виж, явно ти и аз имаме различно виждане за термина - боксьор...
За мен момче, което е тренирало 2-3 години и ходи да прави тъпотии не е боксьор... но такива ги има и в ММА и в кик-бокс, борба и ако щеш и просто назобени...
Въпрос дали гледаш термина в общ смисъл или като мен в по-ограничен.
---
Както и да е - днес хубава вечер беше - Кубрат победи, Поветкин се разходи до Германия. За мен съдията трябваше да спре мача му много преди това, но е въпрос на мнение. Продължава да стои проблема, че е безбожно добър в близък бой, но му липсва нокаутиращия удър.
0

#92
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Догодина вече ще е много сложно,на пък си заслужи да излезе в паметен мач срещу Кличко !

http://www.sportal.b...php?news=388287
0

#93
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Офффф, писна ми от тоя селяк Кубрат и тъпите БГ журналисти, да му пускат Хей или Солис и да започвам да се смея....
0

#94
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5865
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Никакъв шанс срещу Кличко....
0

#95
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Почти съм готов да се обзаложа, че никога няма да излезе срещу Кличко! Дано направят пресявка с победителят от Адамек и Солис! Дано и Хей се набута между шамарите... Ако бие някой от тях - ОК, ама би Уокър, една баба и 2 робота и вече се нареди до Холифийлд и Тайсън по неговите думи! Ташак....
3

#96
Потребителят е неактивен   pe6oo_ 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 307
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вСофия
  • любим играч:Ефенберг
А ти чул ли си някой боксьор, който да е скромен и да не се надува...
освен Поветкин, който е уникат в това отншонеиеи ще се радвам безкрайно много пред 2013 да вземе титлата...
0

#97
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2164
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана
Кобрата преди казваше, че не е готов за победа срещу Кличко, но щом сега иска да се бие с него, значи е преценил, че има шанс. След една година може и да му смачка главата... :bishop:
0

#98
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Пешо, има всякакви - виж един Кристиано и го сравни с Меси! Не е лошо да си имаш самочувствието, просто не е необходимо да парадираш с него! Единият от нашите боксъори, който беше на Олимпиадата, с гола глава, страшно много ми хареса и как се боксира и как се държи пред камерите.
Обаче Бай Ганъо, който е бил 2 робота, да ми се слага под общ знаменател с Холифийлд и Тайсън е жалка история. Същия тъпак е и брат му, на когото му върза да е в по-лекия поток в Лондон, а като му издуха кратуната започна да ни обяснява как бокса започва и свършва с Усиг (май така се казваше украинеца) и нямало човек на земята, който да има шанс срещу този боксъор. Ама аз от студиото в София (дет' се вика) виждах, че Тервел няма никакво кардио и обикновено взима аванс първия рунд, като втория и третия го пази.
Както написах по-горе - нека Кубрат бие сериозен боксъор като Солис, Хей или Поветкин и да говори каквото си иска! До тогава в тази държава това право има само Христо Стоичков!
0

#99
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
Съгласявам се за Кубрат ,достигнал е максимума си ,с/у Кличко ,да не изброявам и още 2-3 имена ще яде много бой.Тервел беше ясен ,и с 2мата съм имал контакт ,малкия го е страх ,когато с/у себе си има по-добър съзтезател ,никакво кардио нямаше значние в 1/2 финала ,видя се ,че абсолютно нищо не направи ,дори и опит да затрудни украинеца ,който междудругото като профи ще кърти много ,помнете ми думата.АМа боли го за бокса него ,аз се дразня на Кубрат , да не ми се прави на голямата работа ,защото 1во шанса ,изобщо да има такава среща ,е супер малък ,а пък да не говорим ,че там ще го съдерат от бой..
0

#100
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia

Преглед на мнениеars_moriendi, на 04 October 2012 - 09:52, каза:

Пешо, има всякакви - виж един Кристиано и го сравни с Меси! Не е лошо да си имаш самочувствието, просто не е необходимо да парадираш с него! Единият от нашите боксъори, който беше на Олимпиадата, с гола глава, страшно много ми хареса и как се боксира и как се държи пред камерите.
Обаче Бай Ганъо, който е бил 2 робота, да ми се слага под общ знаменател с Холифийлд и Тайсън е жалка история. Същия тъпак е и брат му, на когото му върза да е в по-лекия поток в Лондон, а като му издуха кратуната започна да ни обяснява как бокса започва и свършва с Усиг (май така се казваше украинеца) и нямало човек на земята, който да има шанс срещу този боксъор. Ама аз от студиото в София (дет' се вика) виждах, че Тервел няма никакво кардио и обикновено взима аванс първия рунд, като втория и третия го пази.
Както написах по-горе - нека Кубрат бие сериозен боксъор като Солис, Хей или Поветкин и да говори каквото си иска! До тогава в тази държава това право има само Христо Стоичков!



Александър Александров - Памперса. Голям образ.
1

#101
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia

Мнението беше редактирано от DerBomber13: 04 October 2012 - 18:55

0

#102
Потребителят е неактивен   ars_moriendi 

  • Шам фъстък
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4430
  • Регистриран: 11-October 10
Поветкин и Кличко ще е към края на следващата година! Владимир играе с Вах, а май/юни трябва да защитава другата си титла, за да не му я вземат. После идва Поветкин и след него (ако все още е шампион) идва Солис, който ще съдере задника на Пулев, както го е правил винаги....
0

#103
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
http://vbox7.com/play:9fe0670852

Тия курвички от босфора пак са се направили на интересни. Тва 100 % е режисирано, долна пасмина са тия, за малко рейтинг роднините ще си продадат
0

#104
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10
Още малко остана....Браво на нашето момче!

http://www.sportal.b...php?news=444057
0

#105
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Тоя Кличко какъв мутант се е направил, шапка му свалям. А тоя Поветкин много хвалба, много хвалба и накрая нищо.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (16 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители