Байерн България: Кой трябва да си ходи? - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Кой трябва да си ходи?

#121
Потребителят е неактивен   joalbrito 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 502
  • Регистриран: 26-June 12
Който има съмнения относно чисто спортно техническите качества на Кроос да си свали мача с Арсенал в Лондон този сезон и да гледа. Без да преувеличавам за мен това е едно от най-добрите представяния на вътрешен халф, които съм виждал. Това просто е идеалния мач за един вътрешен халф - 150 отигравания, само 3 сбъркани паса (а в този мач направи страшно много трудни пасове), доста отнети топки, негов гениален пас доведе до дузпата и червения картон, вкара изключителен гол, уцели греда. Наистина за мен това е идеалния мач за един вътрешен халф - тотално контролираше играта, въпреки че на много от съотборниците им играта не им вървеше. Като цяло феноменален сезон за Кроос до месец март (нещо което важи за много от играчите ни). Тотален контрол върху играта в центъра в всеки един мач, включително важните ни мачове с Сити и Дортмунд. Да, не дава толкова асистенции и не вкарва толкова като миналия сезон, но това е заради смяната в позицията му - доста по-назад игра през този сезон. А пасовете му към Робен, с които прехвърля защитата станаха запазена марка на Байерн този сезон и бяха смъртоносно оръжие.

Относно психиката му - то в Байерн последните години всичките и Басти и Робен и Гомез и Манджукич и Пеп и Ханйкес - всичките са страхливи и безхарактерни уж, уж никой не става за лидер, пък се получава така че този отбор спечели требъл по безепелационен начин, последва феноменален сезон до месец март и дубъл, всички в Европа треперят от нас, обърнахме някои тежки мачове, взехме някои тежки мачове като този на финала само с характер, но явно няма никой в този отбор, който да има характер. Как става това?

Специално Кроос не можеше да ходи в продълженията на финала ни с Дортмунд. Почна да получава схващания още в 93тата минута. При гола на Мюлер даже не можеше да се израдва, а просто седна и все пак доигра мача. Макар играта да не му върви в последно време, съм на мнение че винаги дава всичко от себе си и това, че като е бил на 22 години е отказал да бие дузпа на финал в ШЛ не е причина да се заклеймява за цял живот като страхливец. Тогава на терена имаше много опитни футболисти - Кроос ли трябва да ги води на 22 години?


8

#122
Потребителят е неактивен   TOKATA 

  • Черна нинджа
  • Група: Администратори
  • Мнения: 4442
  • Регистриран: 09-July 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Нойер, Мюлер
Според мен Щубера беше дотук...въобще не ми се вярва, че ще преодолее последиците след тая контузия. Контенто е пълна дупка от самото начало, може би е на ниво за Майнц и Аугсбург...Данте и Буйтен също за мен приключиха със футбола на световно ниво! Демек защита йок...Задължително Хьойберг и Грийн трябва да се дадат под наем, защото не виждам да запишат повече от 5-6 мача като последни резерви при тази халфова линия, а не трябва да се изпускат такива таланти с лека ръка. Даже ако ги дадат някъде за 2 години ще е перфе, след което да заместват поостаряващите Рибери, Робен, Швайни и Лам....
0

#123
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Ван Буйтен вече не е играч на Байерн, договорът му изтече.
1

#124
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13

0

#125
Потребителят е неактивен   moonweaver 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1805
  • Регистриран: 28-February 11
  • живущ вСофия
  • любим играч:Томас Мюлер
[quote name='Georgi' timestamp='1446313757' post='107448']

3

#126
Потребителят е неактивен   nevah 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистриран: 16-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Батигол и Мелничарчето
Дъглас Коста.
2

#127
Потребителят е неактивен   dimi_fcb 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2781
  • Регистриран: 09-October 10

Преглед на мнениеnevah, на 06 June 2017 - 08:45, каза:

Дъглас Коста.


НА СЕКУНДАТА ТОВА ЛАЙНО ТРЯБВА ДА СЕ РАЗКАРА.

Всички видяха че той беше вторият престъпник на Бернабеу за Байерн след Касай!!! :spiteful: :spiteful: :spiteful:
2

#128
Потребителят е неактивен   nevah 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистриран: 16-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Батигол и Мелничарчето

Преглед на мнениеnevah, на 06 June 2017 - 08:45, каза:

Дъглас Коста.


too good to be true
0

#129
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Като го продадем ,кого ще вземем,че нещо не ми се вижда да има крила на разпродажба?
0

#130
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15

Преглед на мнениеРосен, на 07 June 2017 - 16:37, каза:

Като го продадем ,кого ще вземем,че нещо не ми се вижда да има крила на разпродажба?


Форсберг.

Иначе Коста и за мен е пътник.
0

#131
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Ралф Рангник е казал, че Форсберг не мърда от РБ това лято.
0

#132
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Лайпциг на този етап отказват всякакви продажби.А дали от Байерн изобщо се замислят за трансфер на Коста,или всичко е спекулации.То ние тук си ги мислим едни,но какво ли е в главите на Хьонес и Румениге можем да гадаем.

Мнението беше редактирано от Росен: 07 June 2017 - 21:15

0

#133
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5880
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Форсбег като стил на игра повече ми прилича на Йозил, Алкантара, отколкото на крило. Последния му сезон с тая планина от асистенци ми се струва балон.
Иначе за темата, Бернат, Коста, Коман, Санчес.... струва ми се, че място на Арената няма да си намерят. Първия още с Пеп трябваше да отлети, защото в защита е пълна дупка, но пък едва ли може да очакваме да имаме достоен заместник на Алаба, който в 90% от времето да е пейка. Коста след страхотния първи полусезон стремглаво надолу, дали заради контузии, пейка или желание за игра, но е далеч от онова време. Коман...пича е типичен Марто Петров, само, че Мартин имаше мн по-добра левачка от него. Санчес, моите уважения към него, но за мен е глуповат да оперира в средата на терена в цветовете на Байерн, вече си имаме един такъв -> Видал, втори ще е в повече.

Мнението беше редактирано от Andoniooo: 07 June 2017 - 17:58

0

#134
Потребителят е неактивен   nevah 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистриран: 16-April 13
  • живущ вСофия
  • любим играч:Батигол и Мелничарчето
Ми те май точно за обувките на Видал го взеха(Ренато)- времевия интервал пасва: Видал е вече на 30, Ренато на 18, стила им на игра е еднакъв.. Уви, нищо не сме видяли още от него, поне аз не се сещам за нищо с нашата фланелка. Всичко, което ми идва е от мачовете му на Евопейското, където си го пускаха и даже се забелязваше.
Иначе за Коста, Росене, по принцип си много прав. Очевидно е, че никой не се е засилил да идва при нас- всеки говори или за Барса/Реал или за "на острова" при парите.. Даже Китай го спрягат повече от нас.. "Сергия" няма, но пак казвам: на това момче не му се играе за Байерн. Логично е, че Краля е към края на силите си. Ти на негово място няма ли да се мотивираш още повече, да изореш терена- да покажеш, че може да ти се има доверие, че ти си човека.. Той просто не иска, не знам защо- той само знае.. И аз искам да играе, защото може, има качества.. Няма да има по-щастлив от мен ако не си замине и започне удърно полусезона на есен, но за сега не виждам нищо, което да ме накланя на тази мисъл.
0

#135
Потребителят е неактивен   Super_Super_Bayern 

  • ПРОСТ СЪМ КАТО ГЪДУЛКА
  • Пип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистриран: 16-April 15
  • любим играч:Гнабри,Бастиан, Ариен и Йозуа :)
Niklas Süle: "There was an interest from Chelsea. Bayern is one of the top 3 clubs in the world, so I did not think twice. No club from England had the charm that Bayern's offer had."
[SPORTBILD]

Пазар може и да няма, но насила не става. Байерн трябва да е в сърцето ти. Реал, Барса и Абонайтед не са в сърцата на ходещите там. Парите са.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители