Байерн България: Ръководство на Байерн Мюнхен - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (81 Страници) +
  • « Първа
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Ръководство на Байерн Мюнхен

#1036
Потребителят е неактивен   niki87 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3006
  • Регистриран: 11-October 10
Олигофрения до шия. Тоя ще го бият сериозните отбори като за добър ден.
2

#1037
Потребителят е неактивен   Rosen 

  • Новорегистриран
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистриран: 06-April 16
А аз си мислех, че само в България били грозните игрички и корупцията. Уви, ръководството на Байерн ме убеди, че има доста да се учим. Няма какво да очакваме, когато начело е престъпник. В момента Ули подозрително много ми прилича на Боби Михайлов. Той коли, той беси, той винаги е прав, любимците му трябва да играят. Наистина много жалко за Флик, грозно беше с цялата медийна кампания срещу него. Един от ръководството не излезе да го защити в цялата сага. За босненския "ром"(да сме политкоректни) се изредиха всичките и Ули, и Хайнер. На Хьонес не му беше достатъчно и реши да забърка и сагата с договора на Боатенг(който Флик искаше в отбора). Най-изумен съм обаче от мълчанието на Кан, който беше мъжкар, но явно са му свили перките. Излиза, че Румениге е единствения адекватен, ама той си тръгва, тъй че... Ако Флик толкова искаше да напусне, първо нямаше да подпише договор за 3 години(това издава по-дългосрочни планове), освен това щеше да каже по-рано какви са му намеренията. Нямаше как да уволнят треньора спечелил 6 трофея и затова решиха да го "напуснат по взаимно съгласие". Честно казано никога не съм бил толкова разочарован от отбора. Не мога да простя грозния начин, по който се отнесоха с един от най-успешните треньори. Не мога да простя и вътрешните игрички, които ни изяждат отбора отвътре. FC Hollywood не е случаен прякор...
4

#1038
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Обаче колко бързо се променят нещата. Сезон 19-20 започна кошмарно, бяхме го отписали още в началото, а по едно време дори не се знаеше дали ще се доиграе. Но завърши приказно. Сезон 20-21 започна приказно, очакванията бяха за Седмата, а Левандовски беше на път да подобри рекорда на Герд, просто бяхме в облаците. Но завърши кошмарно. Последните две години бяха откачена въртележка.

"Всичко отминава. И това ще мине."
1

#1039
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3242
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
:laughing:

Прикачен(и) файл(ове)


Мнението беше редактирано от Боби: 27 April 2021 - 16:52

0

#1040
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Детска му работа.
Важното е ,че на този етап сърцето му бие за Байерн.
0

#1041
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3242
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Бастиан Fußballgott Швайнщайгер : Добър избор. Добре дошъл, отново в Бавария, Юлиан!
0

#1042
Потребителят е неактивен   Kahn 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Екип на уебсайта
  • Мнения: 2164
  • Регистриран: 12-October 10
  • живущ вМонтана
Не е достатъчно само сърцето ти да бие за Байерн. Но му пожелавам повече успехи и от тези на Ханзи!
Иначе резилът ни е голям.
То и моето сърце бие за Байерн, ама не ставам за треньор на този отбор :laughing:
1

#1043
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Ще видим какво ще се получи. Вярно е,че загубата на Флик е огромна,но да не нападаме Нагелсман,той не е виновен за нищо.
Кратуните са за...
2

#1044
Потребителят е неактивен   Боби 

  • Роланд Дисчейн
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3242
  • Регистриран: 22-November 10
  • живущ вПловдив
  • любим играч:Кингсли Коман
Гнабри и Зюле са играли за Нагелсман. Вероятно са се допитали и до тях за мнение.
А,и Дайо Упамекано ще си дойде под ръка с треньора. Демек Люка Ернандес трябва да е още по-свирепо копеленце :laughing:
0

#1045
Потребителят е неактивен   Andoniooo 

  • -
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Модератори
  • Мнения: 5880
  • Регистриран: 12-November 11
  • любим играч:Кан, Нойер, Рибери, Шол, Хумелс, Мартинес
Ханзи явно му идва в повече клубната обстановка. Ясно е, че той е настоявал да се махне и Байерн както винаги не правят спънки! Нагелсман...противоречив ми е, надявам се да не играем 3/5/2, но съм доволен-за мен е важно, треньора на любимия ми отбор да е германец.
Дано постигне дори не в един сезон, успехът на Флик от първия му сезон. Да си признаем, втория сезон си беше ала Ковач(всеки втори мач почвахме с 0:2).
Като цяло и аз предпочитах Ханзи да остане, но я си признайте, колко от вас в това число и аз искаха Ханзи за заместник на Ковач? Че чета мнения, Нагелсман нямал опит, случайник и тн! Е той дори на 33 има повече опит от Флик като старши тренъор! Дано успее, дано вземем правилните нови играчи и машината да заработи на пълни обороти!
И едно пооследно желание, Нагел...битте, не пускай Сане отдясно!!!! Битте!!!
0

#1046
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Ти гледай как Сане може да залепне на пейката,ако продължава така. Нагелсман е голям дивак и това ми харесва,придава си дивотията,в добрия смисъл,и на играчите.
0

#1047
Потребителят е неактивен   Datty 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3267
  • Регистриран: 12-October 10
Нагелсман има повече опит като старши треньор на най-високо ниво от Флик реално. Пое Хофенхайм когато се бореха да не изпаднат и ги класира 2 пъти в топ 4. След него не са били май и в топ 10. Значи успехите са се дължали на него основно. В Лайпциг игра 1/2 финал в ШЛ и сега ще завърши втори. Повече с тях не може да постигне. Разочароващи са 0-5 от Юнайтед и безличното отпадане от този слаб Ливърпул, но липсата на качествен нападател доста го ограничаваше този сезон.
0

#1048
Потребителят е неактивен   Росен 

  • Легенда
  • ПипПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5863
  • Регистриран: 14-October 10
  • живущ вБългария/Елена
  • любим играч:Щефан Ефенберг/Оливър Кан
Да,загуби с голям резултат,но след това ги изтряска и ги изхвърли от турнира. За мачовете с Ливърпул-Лайпциг си изпуснаха положенията,а англичаните се възползваха от всички индивидуални грешки на Лайпциг.
С нетърпение чакам новия сезон.
0

#1049
Потребителят е неактивен   Conan 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1191
  • Регистриран: 27-April 17
  • любим играч:Матеус , Бреме , Мюлер
Все се надявах , че може да се стигне до позитивен край на сагата . Но след като прочетох , че целия Борд е зад колегата си Хасан , то за Флик е по-добре да работи някъде където ще реализира идеите си на спокойствие . В този ред на мисли , съчувствам на Нагелсман , защото идва в Байерн в най-неподходящия момент , защото никой няма да го остави да си наложи идеите при това ръководство . Поне е свикнал да работи с домъкнати от всички краища на света анонимници . Това последното в кръга на шегата .
0

#1050
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3471
  • Регистриран: 30-October 15
Обаче и символиката е интересна. В Страстната седмица се разделихме с Ханзи, предаден от своите, за да назначим 33-годишния Нагелсман.

Юлиан е седмият ни треньор за последните шест години(броя и Саньол като временен), което не говори добре. Най-важното за него ще е да запази задружния дух, който Флик внесе. Нойер е на 35, Левандовски скоро навършва 33. Мюлер вече каза, че не мисли да се пенсионира в Байерн. Коман също намекна, че иска разнообразие. Сане тепърва трябва да доказва мястото си в отбора. Кимих, Горецка, Гнабри искат да "оформят ера", както се изразиха. Което означава, че ако не спечелим ШЛ още през следващия сезон, ще има въргал. Защото те няма да чакат още седем години, докато намерим нов "месия". Не знам как ще успее да накара тарторите да го уважават - горе-долу са му набори, даже Нойер е по-голям. Всички ще го сравняват с Флик - играчи, журналисти, фенове. Топ треньор е, но при така стеклите се обстоятелства не му давам големи шансове за успех.

Е, аз не очаквах и требъл от Ханзи още в първия му сезон.. И пандемия не очаквах. Догодина може да направим нов требъл, а може и да ни нападнат извънземни. За шефовете второто ще е празник, защото ще имат ново оправдание да не харчат пари. А и май при нас няма значение дали си успешен или не - накрая ти бият шута. Никой не е по-голям от Бащицата. Освен ако не си договориш голяма неустойка(Гуардиола). Тогава си капитан.

Както и да е, пожелавам успех на Нагелсман! Дано ни донесе много щастливи моменти, както направи неговия предшественик! :)

Мнението беше редактирано от Lozanov: 27 April 2021 - 20:58

1

Споделете тази тема чрез:


  • (81 Страници) +
  • « Първа
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители