Байерн България: Хокей на лед / NHL - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Хокей на лед / NHL

#31
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Аз се въздържах от писане досега, щото още не мога да повярвам, че това се случва. :D Начинът, по който се класирахме за плейофи, и сега отнесохме и Монреал... Май звездите повече ни пречат, отколкото ни помагат. :laugh: Въобще не мого да разбера моите на какво са способни в момента, така че все още нямам никакви очаквания към тях и за следващия кръг. Алфи засега добре се включва в плейофите

А Питсбърг май се усетиха и пускат сега Вокун.

Сега ще стискам палци за вас, Айлъндърс, а от Запада за Детройт и Сан Хосе (които много ме зарадваха, че се класираха без проблем, но обикновено те мачкат в началото на плейофите, а после увяхват).
1

#32
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Mисля, че Питсбърг все пак ще преодолеят Айлъндърс с 200 зора, а за вас е по-добре да играете срещу тях отколкото срещу победителя от Бостън и Торонто, понеже Бостън са неприятни, а Листата са ви като черна котка. Освен това май Питсбърг са със сериозни проблеми в защита, а Флъри е като швейцарско сирене на вратата.
Тук по принцип се мъчат да създадат някаква вражда меджу Торонто и Отава, ама аз се изкефих как се класирахте.
1

#33
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
E, супер!

Мнението беше редактирано от Santa Cruz: 11 May 2013 - 10:52

0

#34
Потребителят е неактивен   DerBomber13 

  • Потребител
  • ПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 719
  • Регистриран: 11-October 10
  • живущ вSofia
Аз го следя! Обаче нещо ми се губи. Уж по БНТ2 ,но първия мач ,който хванах по програма ,беше Русия-Финландия вчера.
0

#35
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Още не го гледам, че нямам толкова свободно време, но като стигнат до елиминациите, сигурно ще гледам по-интересните мачове. Следя ги иначе, даже имаше някакви изненади, като победата на Франция над Русия. Проблемът със световните е, че са много начесто и им падна нивото май. Да ги поразредят малко и ако може да ги направят да не съвпадат с плейофите в НХЛ. Тогава ще гледаме топ играчите. То и сега сигурно има достатъчно добри играчи на първенството, ама ми е писнало северноамериканците да си търсят оправдания за издънките с мачовете в НХЛ :)
0

#36
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Да, прав си, че са прекалено начесто. Губи се тръпката.


Мнението беше редактирано от Santa Cruz: 11 May 2013 - 20:12

0

#37
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Не знаех, че Стамкос участва. Еми то само той да е там, пак Канада си струва да се гледа. Все пак е сред топ 3 на реализаторите на НХЛ. А Ковалчук заедно с Паризе и Бродюр бяха причината Девилс да играят финал миналта година. Сигурно сега в Швеция ще се включат Хенрик и Даниел Седин (надявам се и още една камара шведи, след като Анахайм спечелят 7-мия мач срещу Детройт :marto: ), американците ще се подсилят със Сутър и Паризе, както и много други играчи от отпадащи от плейофите отбори и ще стане интересно на 1/4 финалите.

Погледнах отборите, събрали са горе-долу каквото могат, но все пак има странни решения - например, защо Милър не е на вратата на САЩ.

Днес гледах Бундестима срещу Латвия и немците бяха доста по-добри :wmflasche:

Може би първенството е всяка година, защото няма много международни турнири и се опитват да поддържат интереса към спорта. Лошо няма.
0

#38
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ама че работа! Всички отбори, на които стисках палци, отпаднаха баш накрая на полуфиналите... Сега ми е все тая кой ще вземе купата, защото не симпатизирам на нито един от финалистите. Но, да кажем, че съм за Бостън, защото има някои играчи там, които доста харесвам (като Нейтън Хортън и Здено Чара, например).

Общо взето ми бяха скучни сезоните в НХЛ и НБА тая година. Дано поне Сан Антионио спечелят НБА, че да имам някакъв малък повод за радост що се отнася до Американския спорт тая година. Добре, че са Байерн тая година да ми носят радост.
1

#39
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Абе не знам, ама ако си гледал снощния мач, беше лудница - 3 продължения, греди, драми. Накрая имаше и хепиенд за мен, щото Бостън паднаха. Дано това да ги прекърши. :spiteful:
Още ние трябваше да ги бием, ама чоукнахме много зле - нещо като Байерн 1999-та на финала. Много се учудих как Питсбърг не можаха да ги бият.
Чикаго са по-класният тим и ако допуснем, че пустият бостънски късмет приключи, Хоукс трябва да вземат варела.
За разлика от теб на мен Бостън са ми много неприятни заради някои играчи - Лучич, Маршан...особено Лучич супер ми лази по нервите, щото се прави на голям файтър, а само дебне някакви по-дребни от него. Гледам обаче, че носът му е още крив от 2010, когато Колтън Ор му го счупи, а Лучич се скри зад съдията, като видя зор. :tooth:
0

#40
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
А, не оставай с впечатлението, че им се кефя на Бостън.

Мнението беше редактирано от Santa Cruz: 14 June 2013 - 10:27

0

#41
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Гледах го и аз световното доколкото можах. Швейцарците определно предизвикаха фурор - тази победа над Щатите изобщо не я очаквах, щото вече си мислех, че американците са фаворити за титлата.
Винаги съм симпатизирал на скандинавските отбори в хокея. Малки държави като население, а успяват да се борят с Русия, Канада и САЩ. Дано догодина поднесат някоя изненада и на олимпиадата, обаче там ще е по-трудно. Въпреки всичко си мисля, че шведите имат ресурс за това. Поне в НХЛ има доста добри шведи, които могат да бият всеки отбор.
0

#42
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Всъщност на последните Световни Швейцарците си се представят добре и се наблюдава постоянство при тях, докато САЩ като че ли не взимат толкова насериозно това първенство и в последните години дори не успяват да стигнат до 4-ката, така че тая победа не беше толкова изненадваща. :)

А за скандинавците - и аз много ги харесвам. Наистина успяват да се борят със САЩ, Русия и Канада, но това е защото те също имат големи традиции в спорта. Не мисля, че населението има толкова значение. Словакия, например, е по-малка и от Скандинавските държави, но и техните национали могат да бият всеки, защото си имат традиции в хокея. :)

Мнението беше редактирано от Santa Cruz: 14 June 2013 - 23:12

0

#43
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12

0

#44
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
О, по-добре да не говорим за нашите, че още си спомням една квалификация за Зимните Олимпийски през 2010, когато женските ни национали паднаха от Словакия с 0-82. :laugh:
0

#45
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
А ти гледа ли репортаж от мача? Нашите златни момичета използваха стиковете да се задържат на леда, вместо да удрят шайбата с тях.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители