Байерн България: Хокей на лед / NHL - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Хокей на лед / NHL

#61
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Докато се чудим какъв състав да сглобим за Сити, вижте го нашето момче къде ходи с брат си - http://www.del.org/d...--30-2859-.html :fun:
0

#62
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Санта Круз, помниш ли Кори Конакър? Кефехме му се едно време. Обаче след изпълненията на Бишоп срещу табернаците от Монреал все си мисля, че това е може би една от най-лошите сделки в кратката история на Отава Сенатърс :tooth: Даже не знам къде играе Конакър в момента...
0

#63
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеthe Amazing Ralph, на 13 May 2015 - 05:30, каза:

Санта Круз, помниш ли Кори Конакър? Кефехме му се едно време. Обаче след изпълненията на Бишоп срещу табернаците от Монреал все си мисля, че това е може би една от най-лошите сделки в кратката история на Отава Сенатърс :tooth: Даже не знам къде играе Конакър в момента...


Ха-ха, помня го, да! :fun: Поредният играч, който направи силно начало в кариерата си, но после потъна в забвение. В момента играе в дъщерния отбор на Ванкувър в AHL. Относно сделката - това е така, въпреки че по онова време Бишъп не се представяше, както сега. Но това е нормално за нас - не се славим като отборът с добри трейдове и мениджмънт. :confused:


0

#64
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12

1

#65
Потребителят е неактивен   dunyto 

  • Новорегистриран
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистриран: 12-September 15
Привет на всички фенове на НХЛ в този форум. Не искам да спамя, но да ви питам дали няма накои от вас , които имат желание да се включат в една фентъзи лига в Yahoo! само с българи, която организираме от доста години. Ако има желаещи, нека ми пишат тук или в скайп на dunyto.
0

#66
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Само Бъфало Сейбърс! :)
0

#67
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Сейбърс от няколко години са окупирали дъното, обаче така и не могат да сглобят отбор - сега и Едмънтън им отмъкнаха Макдейвид, макар че Айкъл е добър компромис.

Единствено Торонто са по-зле на изток, но поне ние взехме Бабкок, те и там се провалиха.
0

#68
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Ралф, какво ще кажеш за Кракените, след като вече е ясен съставът им? Според теб ще тръгнат ли силно както Вегас или ще е по-скоро обичайното слабо начало като при повечето нови организации? :)
0

#69
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Според мен Кракените с този отбор ще играят тактиката отпред 0-0, отзад каквото стане. Много се учудих на някои от пиковете в драфта, атаката им е брутална - пълна с играчи за 3-та и 4-та линия. Защитата изглежда по-прилично - там пък изтеглиха някакви говеда по над 190см. Според мен направиха добре, че не изтеглиха Прайс за вратар. Монреал да си му сърбат попарата с този договор. Мислех, че Сиатъл са сключили някакви сделки, за да изтеглят тези играчи, но се оказа, че не е така.
Не знам доколко следиш, но след драфта имаше разни сделки за пикове, които бяха налични за Сиатъл - трябваше да изтеглят такива и да ги трейднат - последен пример е Джейк Бийн от Каролина, който им донесе пик от 2 рунд. Или правиш конкурентен отбор, или събираш пикове. Сиатъл не направиха нито едното, нито другото. Май и треньорът им не е много добър, та тази година ще са златната среда най-добре.

За Вегас никой не очакваше, та не се знае и тези какво точно ще направят, но според мен Вегас бяха по-скоро изключение - комбинация от умно ръководство и късмет някои играчи (Тиодор, Уилиям Карлсон и т.н.) да се развият и да покажат по-високо ниво.

Ти как ги виждаш нещата?

Между другото за мен ще е интересно какво ще стане с Шей Уебър - този сезон го пропуска май, но има слухове, че може и да се пенсионира и тогава Нашвил ще му сърбат попарата за тарикатлъците с договора.
0

#70
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Да, и на мен ми е интересно да видя какво ще стане с Уебър.

Съгласен съм с това, което написа, иначе. Засега изглежда, че няма да са такъв фактор в началото, както Вегас. С тоя драфт, който направиха, все едно искат само да опипат почвата за момента, без да се обвързват дългосрочно с някаква конкретна стратегия. Един вид да видят как ще потръгне. Докато Вегас още от сезон първи стартираха с големи амбиции.
0

#71
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Вегас взеха и добри играчи - Флъри на вратата, Марчесо и т.н. Т.е., както писа и ти, още отначало заявиха амбиции. Отделно направиха много сделка и се сдобиха с добри пикове.

При Сиатъл не знам какво стана - менджмънтът ли поиска много от другите отбори за сделки или нещо друго - но нито изтеглиха добри играчи, нито пикове. Мен малко ме хвана яд, понеже Сиатъл има много повече традиции в хокея от Лас Вегас. Да видим сега, може и да ни изненадат, все пак са в тихоокенската дивизия с една камара дънни риби (като изключиш точно Вегас).

Ти още ли си за Отава? В следващите години се очаква да са във възход, та сега е моментът да се става техен фен. Ако стиснатият им собственик не разпродаде...
0

#72
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеthe Amazing Ralph, на 26 July 2021 - 23:20, каза:

Мен малко ме хвана яд, понеже Сиатъл има много повече традиции в хокея от Лас Вегас.


Така е. Сиатъл си е един от големите спортни градове в страната и беше тъжно, че толкова време нямаха нито хокеен отбор в НХЛ, нито баскетболен в НБА. Радвам се, че най-накрая и там хората ще се радват на хокей от най-високо ниво. :) Сега остава да си върнат и баскетболния отбор, за да са в пълен комплект. :fun:

Преглед на мнениеthe Amazing Ralph, на 26 July 2021 - 23:20, каза:

Ти още ли си за Отава?


Ти как мислиш? :fun: На мен един отбор, след като веднъж ми е станал любим, няма връщане назад. :P
Много се радвам, че на драфта миналата година успяхме да прилапаме точно Тим Щюцле. Хем германец в любимия ми отбор, хем наистина играч с голям потенциал. Ще е просто невероятно точно немец да е новата ни звезда. :fun: А още по-забавното е, че в Германия Щюцле игра в Манхаймските орли, които пък са ми любимият отбор от немските. Просто е предопределено да направи нещо голямо това момче. :D
0

#73
Потребителят е неактивен   Targeted Individual 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3464
  • Регистриран: 30-October 15
Само ще питам как намирате време да следите толкова спортове? :D Аз успявам само футбола и чат-пат бокс и тенис.
0

#74
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн

Преглед на мнениеLozanov, на 27 July 2021 - 12:54, каза:

Само ще питам как намирате време да следите толкова спортове? :D Аз успявам само футбола и чат-пат бокс и тенис.


Хаха, ами при мен лично менажирането на следенето на любимите ми спортове е дълга тема, но да кажем, че с годините съм си изградил някаква стратегия за следене поне на основните неща. Но, разбира се, не е като преди - преди гледах всичко, до което се докопам, сега нямам това време и съм се фокусирал най-вече върху любимите ми отбори и спортисти.
0

#75
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12

Преглед на мнениеLozanov, на 27 July 2021 - 12:54, каза:

Само ще питам как намирате време да следите толкова спортове? :D Аз успявам само футбола и чат-пат бокс и тенис.

Ами аз следя само Байерн + НХЛ, през лятото бейзбол (и там само 1-2 отбора, че иначе е много сложно). Нямам време, а честно казано и желание, за повече.

Санта, Щюцле е машина, много ни мори миналата година. :wmflasche:

Немците с него и Драйзайтл набират скорост. Трябват им още 1-2 качествени защитника и ще са приличен отбор.
1

Споделете тази тема чрез:


  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

3 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 3 гости и 0 анонимни потребители