Байерн България: Хокей на лед / NHL - Байерн България

Прехвърляне към съдържание

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Хокей на лед / NHL

#46
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
Не съм гледал, не мисля да си го причинявам. :fun:
0

#47
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Не знам какъв е смисълът да поддържаме национален отбор по хокей, ако няма политика да се популяризира спорта у нас, да се построят пързалки и т.н. От колко жени са го избрали женския отбор по хокей? На мен ми се струва, че е било малко като футбол в махалата - който дойде, играе.
2

#48
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Супер! Много ни се подиграваха жълтите малоумници, че ни вкарали 2 гола в последната минута и половина, а сега направиха по-голям чоук и от нас. Всичко се връща, сега да видят как е. Разликата е, че ние го направихме на 1/8 финал, а те гризнаха дървото на финала :thumbsup:
0

#49
Потребителят е неактивен   Santa Cruz 

  • Легенда
  • Група: Администратори
  • Мнения: 6065
  • Регистриран: 05-November 10
  • любим играч:От настоящия състав: Нойер, Мюлер, Кимих, Горецка, Ким Мин-джае, Кейн
На победителите - честито, дето се вика. :)
0

#50
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Санта Круз, следиш ли НХЛ тази година?

С новите дивизии твоите хора от Отава ги гласят да са трети в дивизията след Бостън и Детройт, ама ако са здрави и играят както се очаква, може и да прескочат Детройт. Миналата година с толкова контузии стигнаха до втори кръг в плейофите, а сега с Карлсон и Спеза кой знае...
Сделката с Боби Райън ми се стори набутка от самото начало. Аз го следя него, понеже играеше в любимия ми отбор на запад, Дъкс, и ми се струваше, че бележи много, понеже е в една линия с Гецлаф и Пери. Гледах го тази вечер и почти нищо не направи. Мисля, че трябваше да запазите Силфверберг и пика от първия кръг в драфта, ама е рано още да се каже...
0

#51
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Високомерните блядове си го получиха от Финландия :)
0

#52
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Високомерните блядове нямат достатъчно дълбочина в състава. Първите им 2 линии са добре, после нищо особено. В защита пак не са особено добре с паляците от Канейдиънс и някакви от КХЛ. А финландците са без няколко много важни играча, но за сметка на това са номер 1 на най-важния пост - вратаря. Там и тримата им вратари щяха да са титуляри във всеки един отбор (може би без Швеция). А в хокея един вратар в серия може да ти измъкне мача. Както Куик направи ЛА Кингс шампиони. Дано да суомитата да са на финал - ще им е трудно срещу шведите, но не и невъзможно - все пак на Швеция са контузени двата най-добри центъра Седин и Зетеберг.
0

#53
Потребителят е неактивен   Georgi 

  • Баварец
  • ПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2011
  • Регистриран: 11-August 13
Кленовите листа и те много неубедителни срещу Латвия, янките ще ги смачкат.
0

#54
Потребителят е неактивен   Konrad 

  • Напреднал
  • ПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1068
  • Регистриран: 04-November 10
  • любим играч:Един бе той-Кайзер Франц
Егати...руснаците паднали от фините,това все едно ние да праснем турците в решителен мач....това Сталин ако беше жив,сега хокеистите,треньорите им и сие щяха да копат в Сибир!Бе ,аз като олигофрен уж бях за руснаците....ама не би! :spiteful:
0

#55
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Руснаците бяха ясни с този треньор - слага най-добрия си реализатор на лявото крило, след като той играе отдясно във Вашингтон. Другата простотия беше, че сложи Малкин и Овечкин в една линия, а те не могат да играят заедно (не се понасят даже).

Дано финландците успеят да ударят Швеция, макар че е странно да играеш с третия си вратар на полуфинал на олимпийски игри. Явно са се прицелили в бронза :laughing:

Канадците не бяха убедителни срещу Латвия само в резултата. С малко по-малко късмет от страна на латвийците мачът можеше да завърши 7-8 на 1. Така че днес не е много ясно кой кого ще смачка в американския полуфинал. Все пак се надявам шампионът да е от другата среща, но едва ли.
0

#56
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Ами ето, случи се най-логичното. Американците срещнаха една истинска защита и изглеждаха доста трагично. Просто Канада е по-добра на хокей и почти винаги ги пердаши. Днес само фантастичният Куик ги спаси от доста по-изразителна загуба. От друга страна, изстрелите на янките към Прайс бяха доста комични в по-голямата си част. Разликата в класите е очевидна - американците имат само 4-5 играчи, които стават за титуляри в канадския отбор, като двама от тях са вратарите - Милър и Куик.
0

#57
Потребителят е неактивен   stavrev 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3502
  • Регистриран: 11-October 10
Айде,айде...да ви дадем да ни биете на нещо,че иначе пак щяхте да се извинявате както си знаете :laughing:
http://www.peoplesniper.com/image/people/small/1307/canadians-graffiti-sorry-spelling-lol-people-pic-1372680468.jpg
0

#58
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Ставрев с 1 коментар в темата за хокей, но на място :beer2:

Аз съм за скандинавските отбори по принцип и на финала ще съм тайно за Швеция, но гледам да не се издавам пред колегите :tooth:
0

#59
Потребителят е неактивен   Mario_Basler 

  • Специалист - Разбирач
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4499
  • Регистриран: 09-October 10
  • живущ вБългария
  • любим играч:Mia San Mia
Милър тая година ми се струва по-слаб. Куик след слабото начало в НХЛ и поредица безумни голове направи голяма Олимпиада. А Овечкин и Малкин най-интересното е, че си направиха първия мач по една асистенция и дори не се погледнаха, единия се радваше в единия ъгъл, другия беше на другия край и от там нататък суша. Явно това го подлъга коуча на Росси. Аз съм си кленов лист от малък и ще съм много доволен отново Канада да спечелят Олимпиадата. Нищо чудно Сид дъ Кид да бележи пак :) Като цяло обаче ми се струва, че тази година олимпийския хокей беше мнооооого слаб
0

#60
Потребителят е неактивен   the Amazing Ralph 

  • Ултрафен
  • ПипПипПипПипПип
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3237
  • Регистриран: 03-November 12
Треньорът на Русия направи много грешки, но тази с Овечкин и Малкин му изяде главата.
0

Споделете тази тема чрез:


  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители